RN73R2ETTD7151B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD7151B50
JLCPCB Part #
C2609795
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS