RN73R2ETTD7150B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD7150B25
JLCPCB Part #
C4054565
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS