RN73R2ETTD70R6B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD70R6B25
JLCPCB Part #
C2611084
Description
-55℃~+155℃ 250mW 70.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS