RN73R2ETTD7061B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD7061B10
JLCPCB Part #
C4300531
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS