RN73R2ETTD6982D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD6982D10
JLCPCB Part #
C2607921
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS