RN73R2ETTD6980D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD6980D100
JLCPCB Part #
C2607269
Description
-55℃~+155℃ 250mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS