RN73R2ETTD6903C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD6903C50
JLCPCB Part #
C4211236
Description
-55℃~+155℃ 250mW 690kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS