RN73R2ETTD6903B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD6903B25
JLCPCB Part #
C2610988
Description
-55℃~+155℃ 250mW 690kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS