RN73R2ETTD6901F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD6901F10
JLCPCB Part #
C3957490
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS