RN73R2ETTD6901B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD6901B25
JLCPCB Part #
C3925839
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS