RN73R2ETTD68R1F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD68R1F50
JLCPCB Part #
C2602473
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS