RN73R2ETTD6812D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD6812D10
JLCPCB Part #
C4147227
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS