RN73R2ETTD6811F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD6811F100
JLCPCB Part #
C2606256
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.81kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS