RN73R2ETTD6801C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD6801C50
JLCPCB Part #
C4126399
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS