RN73R2ETTD6732B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD6732B10
JLCPCB Part #
C4184692
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 67.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS