RN73R2ETTD6731B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD6731B25
JLCPCB Part #
C3950195
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.73kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS