RN73R2ETTD6731A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD6731A25
JLCPCB Part #
C2611939
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.73kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS