RN73R2ETTD6653F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD6653F100
JLCPCB Part #
C3954084
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS