RN73R2ETTD6652F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD6652F25
JLCPCB Part #
C2602664
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS