RN73R2ETTD6652C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD6652C50
JLCPCB Part #
C2608638
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS