RN73R2ETTD6651F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD6651F50
JLCPCB Part #
C2602793
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS