RN73R2ETTD6650F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD6650F100
JLCPCB Part #
C2606082
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS