RN73R2ETTD64R9C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD64R9C50
JLCPCB Part #
C2608501
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS