RN73R2ETTD6490F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD6490F25
JLCPCB Part #
C4102855
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS