RN73R2ETTD6490C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD6490C50
JLCPCB Part #
C2608904
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS