RN73R2ETTD6490B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD6490B10
JLCPCB Part #
C3980604
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS