RN73R2ETTD6423B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD6423B25
JLCPCB Part #
C2611307
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 642kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS