RN73R2ETTD6421A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD6421A10
JLCPCB Part #
C4289742
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.42kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS