RN73R2ETTD6420F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD6420F25
JLCPCB Part #
C4069419
Description
-55℃~+155℃ 250mW 642Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS