RN73R2ETTD6342B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD6342B10
JLCPCB Part #
C4229994
Description
-55℃~+155℃ 250mW 63.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS