RN73R2ETTD6341F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD6341F100
JLCPCB Part #
C2606399
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.34kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS