RN73R2ETTD62R6D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD62R6D50
JLCPCB Part #
C2605592
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS