RN73R2ETTD62R0F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD62R0F50
JLCPCB Part #
C4101959
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS