RN73R2ETTD6262B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD6262B50
JLCPCB Part #
C4036250
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS