RN73R2ETTD6203F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD6203F50
JLCPCB Part #
C2604372
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS