RN73R2ETTD6203B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD6203B50
JLCPCB Part #
C4040996
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS