RN73R2ETTD6202B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD6202B10
JLCPCB Part #
C4285865
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS