RN73R2ETTD6201C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD6201C50
JLCPCB Part #
C2608486
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS