RN73R2ETTD6192C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD6192C25
JLCPCB Part #
C4239815
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS