RN73R2ETTD6122D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD6122D100
JLCPCB Part #
C4242398
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS