RN73R2ETTD6121F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD6121F50
JLCPCB Part #
C2649176
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.12kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS