RN73R2ETTD6042C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD6042C25
JLCPCB Part #
C2609878
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS