RN73R2ETTD6041B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD6041B50
JLCPCB Part #
C2609152
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.04kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS