RN73R2ETTD59R7F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD59R7F25
JLCPCB Part #
C2602582
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS