RN73R2ETTD5970B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD5970B25
JLCPCB Part #
C2610690
Description
-55℃~+155℃ 250mW 597Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS