RN73R2ETTD5902F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD5902F100
JLCPCB Part #
C2606126
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS