RN73R2ETTD5902B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD5902B50
JLCPCB Part #
C4326748
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS