RN73R2ETTD5900C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD5900C10
JLCPCB Part #
C4189354
Description
-55℃~+155℃ 250mW 590Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS