RN73R2ETTD5900B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD5900B50
JLCPCB Part #
C4290161
Description
-55℃~+155℃ 250mW 590Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS