RN73R2ETTD5833F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD5833F25
JLCPCB Part #
C2603049
Description
-55℃~+155℃ 250mW 583kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS